İŞCAN Dış Tic. Makina Paz. Ltd. Şti.

Sevgili Dostumuz ve Müşterimiz; HOŞ GELDİNİZ…
İşcan Makina 1982 yılından beri matbaa ve ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Matbaacı, ambalajcı, ikinci el ve sıfır makina ithalatçısı ve yerli makina imalatçısı olarak sektörde derinlemesine iz bıraktığımız bir gerçektir.
Türkiye’deki pek çok matbaada makinalarımızın hala çalışıyor olduğunu görmek bizler için ayrı bir gurur kaynağıdır. Değişen global dünya konjonktüründe matbaacılık sektörü de dinamik olarak bir hayli etkilenmekte ve kabuk değiştirmektedir. Dolayısıyla sektör de büyük yer değiştirmelerini yaşamaktadır. Sektördeki ağırlık merkezleri kaymıştır ve tüm bu gelişmeleri yakından takip eden İşcan Makine, dün olduğu gibi yarın da bu sektörde var olmaya devam edecek tedbirlerini almıştır.
Yıllar önce katıldığımız Drupa fuarına o zamanki heyecan ile yeni dönemlerde de katılacağımızın müjdesini veriyoruz. Firmamız ikinci el ve kendi imalatımız olan sıfır makinalar ile dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Türkiye’deki hizmet dışı kalmış ikinci el makinaların yurtdışı pazarlarda satılması için önayak olmuştur ve olmaya devam edecektir.
Eskiden ekonomik bir ürün üretmenin derdinde iken, bugün yükselen maliyetler karşısında taviz vermeden hem ekonomik hem de kaliteli ürün portföyümüzü sürdürme uğraşındayız. Gerek kendi metal işleme makinalarımızda gerekse dışarıdan hizmet aldığımız işlemlerde en kalitelinin peşindeyiz. En iyi elektrik ve elektronik malzemeler ile makinalarımızı teçhiz etmekteyiz. Esas aldığımız müşteri memnuniyetinden kendimizin de tatmin olması en önde gelen ilkemizdir.
Bugün bu yazıyı okurken bize gülümseyip, iyi niyetle yaklaşım sağlayın ve Türkiye’de matbaacılık sektöründe kalitenin adı olan firmalar da var deyin isteriz. Yabancı sermayeli markalara sarılmadan, gülümsemiş ve iyi niyet maskesi takmış çehrenizi bize yönlendirin.
Ekonomik, üstün kaliteli ve güler yüzlü hizmet isterseniz ve bizi arama ihtiyacı duyarsanız biz hep buradayız. Her zaman bekleriz…

 

turan işcan foto

TURAN İŞCAN

İşcan Makina Kurucusu

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Siyaset yüksek lisansını tamamlamıştır. Mezuniyetinden sonra çeşitli sektörlerde tecrübe edinip genel müdürlük yapmış ve 30 yılı aşkın süredir de kendi kurduğu matbaa-ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmasını yönetmektedir.

adem demirci

ADEM DEMİRCİ

Genel Müdür

2002 yılından beri firmanın her biriminde görev almış, matbaa, ambalaj, bakım-onarım, makine nakliye, sıfır makina imalat konularında görevlerini başarıyla devam ettirmiştir. Şuan da halen şirketin tüm koordinasyonundan sorumlu müdürüdür.

musti

MUSTAFA İŞCAN

Üretim Müdürü

Işık Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunudur. Firmanın imalat ve ürün geliştirme departmanından sorumlu müdürüdür.

 

Foto2

AYŞEGÜL İŞCAN

Dış Ticaret Müdürü

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunudur. Firmanın Ar&Ge ve dış ticaretinden sorumlu müdürüdür.